Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 110/90 V16 59V

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec110/90 V16 59V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
V
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227153460

Највисока цена:  109,8 €

Цена по парче

109,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот