Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 110/80 V17 57V

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec110/80 V17 57V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
V
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227153477
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  104,40 €

Цена по парче

104,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот