Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 110/70 D17 54H

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec110/70 D17 54H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227153033

Највисока цена:  77,1 €

Цена по парче

77,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот