Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 100/80 D17 52S

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec100/80 D17 52S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
100
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227152968

Највисока цена:  55,4 €

Цена по парче

55,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот