Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree Wintec 160/60 R14 65H

Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler

Metzeler FeelFree Wintec160/60 R14 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
160
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227177756
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  124,7 €

Цена по парче

124,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот