Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree Wintec 120/90 D10 57P

Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler

Metzeler FeelFree Wintec120/90 D10 57P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227197648
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  41,5 €

Цена по парче

41,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот