Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree Wintec 100/80 D16 50P

Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler

Metzeler FeelFree Wintec100/80 D16 50P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
100
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
50
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227218565
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  60,2 €

Цена по парче

60,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот