Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree 150/70 D13 64S

Metzeler FeelFree
Metzeler FeelFree
Metzeler

Metzeler FeelFree150/70 D13 64S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
150
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227377866
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  68,4 €

Цена по парче

68,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот