Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree 140/70 D12 65P

Metzeler FeelFree
Metzeler FeelFree
Metzeler

Metzeler FeelFree140/70 D12 65P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227182361
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  45,1 €

Цена по парче

45,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот