Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree 140/60 D14 64P

Metzeler FeelFree
Metzeler FeelFree
Metzeler

Metzeler FeelFree140/60 D14 64P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227199598
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  81,4 €

Цена по парче

81,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот