Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree 120/80 D14 58S

Metzeler FeelFree
Metzeler FeelFree
Metzeler

Metzeler FeelFree120/80 D14 58S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227166033
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  60,2 €

Цена по парче

60,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот