Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree 120/70 R14 55H

Metzeler FeelFree
Metzeler FeelFree
Metzeler

Metzeler FeelFree120/70 R14 55H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227181661
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  101,2 €

Цена по парче

101,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот