Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree 110/90 D13 56P

Metzeler FeelFree
Metzeler FeelFree
Metzeler

Metzeler FeelFree110/90 D13 56P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227175523
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  43,4 €

Цена по парче

43,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот