Споредете до 4 продукти:

Metzeler Enduro 3 Sahara 120/80 D18 62S

Metzeler Enduro 3 Sahara
Metzeler Enduro 3 Sahara
Metzeler

Metzeler Enduro 3 Sahara120/80 D18 62S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227204568
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  101,8 €

Цена по парче

101,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот