Споредете до 4 продукти:

Metzeler ENDURO 2 4.00 D18 64R

Metzeler ENDURO 2
Metzeler ENDURO 2
Metzeler

Metzeler ENDURO 24.00 D18 64R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
R
EAN:
8019227013924

Највисока цена:  97,6 €

Цена по парче

97,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот