Споредете до 4 продукти:

Metzeler ENDURO 1 4.60 D17 62Q

Metzeler ENDURO 1
Metzeler ENDURO 1
Metzeler

Metzeler ENDURO 14.60 D17 62Q

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TT
Производител:
Metzeler
Ширина:
4.60
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8019227013955

Највисока цена:  83 €

Цена по парче

83 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот