Споредете до 4 продукти:

Metzeler ENDURO 1 3.00 D21 51R

Metzeler ENDURO 1
Metzeler ENDURO 1
Metzeler

Metzeler ENDURO 13.00 D21 51R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
R
EAN:
8019227013948

Највисока цена:  68,4 €

Цена по парче

68,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот