Споредете до 4 продукти:

Metzeler BLOCK K 4.00 D18 64P

Metzeler BLOCK K
Metzeler BLOCK K
Metzeler

Metzeler BLOCK K4.00 D18 64P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227010978

Највисока цена:  91 €

Цена по парче

91 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот