Споредете до 4 продукти:

Metzeler BLOCK C 3.50 D18 56S

Metzeler BLOCK C
Metzeler BLOCK C
Metzeler

Metzeler BLOCK C3.50 D18 56S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227093230

Највисока цена:  87,8 €

Цена по парче

87,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот