Споредете до 4 продукти:

Metzeler BLOCK C 3.25 D19 54P

Metzeler BLOCK C
Metzeler BLOCK C
Metzeler

Metzeler BLOCK C3.25 D19 54P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227010992

Највисока цена:  85,6 €

Цена по парче

85,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот