Споредете до 4 продукти:

Metzeler BLOCK C 2.50 D16 41P

Metzeler BLOCK C
Metzeler BLOCK C
Metzeler

Metzeler BLOCK C2.50 D16 41P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
2.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
41
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227141948

Највисока цена:  58,9 €

Цена по парче

58,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот