Споредете до 4 продукти:

Maxxis M6011R MT90 D16 74H

Maxxis

Maxxis M6011RMT90 D16 74H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Maxxis
Ширина:
MT90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717784504629
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  80,00 €

Цена по парче

80,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот