Споредете до 4 продукти:

Malatesta Polaris Реставрирани 175/65 R14 82T

Malatesta

Malatesta Polaris Реставрирани175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Malatesta
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T

Највисока цена:  69,4 €

Цена по парче

69,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,67 €

Назад кон врвот