Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer S8 285/45 R19 111V

Luxxan Inspirer S8 285/45 R19 111V

Luxxan

Luxxan Inspirer S8285/45 R19 111V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Luxxan
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628280464
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  122,6 €

Цена по парче

122,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,53 €

Назад кон врвот