Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer S4 245/45 R19 98W

Luxxan

Luxxan Inspirer S4245/45 R19 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Luxxan
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938628277983
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  114,9 €

Цена по парче

114,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот