Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer S4 235/55 R19 105V

Luxxan

Luxxan Inspirer S4235/55 R19 105V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Luxxan
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628280167
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  114,9 €

Цена по парче

114,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот