Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer S4 235/55 R18 104V

Luxxan

Luxxan Inspirer S4235/55 R18 104V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Luxxan
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628279598
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот