Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer L4 235/65 R16 115/113R

Luxxan

Luxxan Inspirer L4235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Luxxan
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
6938628287586
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  111 €

Цена по парче

111 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,53 €

Назад кон врвот