Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer L4 225/70 R15 112/110R

Luxxan

Luxxan Inspirer L4225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Luxxan
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
6938628279949
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  90 €

Цена по парче

90 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот