Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer L4 225/65 R16 112/110R

Luxxan

Luxxan Inspirer L4225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Luxxan
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
6938628279802
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  95,8 €

Цена по парче

95,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот