Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer L4 215/70 R16 108/106R

Luxxan

Luxxan Inspirer L4215/70 R16 108/106R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Luxxan
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
108/106
Индекс на брзина:
R
EAN:
6938628296052
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  95,9 €

Цена по парче

95,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот