Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer L4 195/75 R16 107/105R

Luxxan

Luxxan Inspirer L4195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Luxxan
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
6938628288057
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот