Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer L4 195/60 R16 99/97T

Luxxan

Luxxan Inspirer L4195/60 R16 99/97T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Luxxan
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
T
EAN:
6938628279970
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот