Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer F4 235/60 R17 102H

Luxxan Inspirer F4 235/60 R17 102H

Luxxan

Luxxan Inspirer F4235/60 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Luxxan
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
6938628286657
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  117,9 €

Цена по парче

117,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот