Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer A/T II 31x10.50 R15 109S

Luxxan

Luxxan Inspirer A/T II31x10.50 R15 109S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Luxxan
Ширина:
31x10.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
S
EAN:
6938628290227
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  136,1 €

Цена по парче

136,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,53 €

Назад кон врвот