Споредете до 4 продукти:

Luxxan Inspirer A/T II 265/65 R17 112T

Luxxan

Luxxan Inspirer A/T II265/65 R17 112T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Luxxan
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
T
EAN:
6938628280037
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  112,9 €

Цена по парче

112,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,53 €

Назад кон врвот