Споредете до 4 продукти:

Linglong R701 195/50 R13 104/101N

Linglong

Linglong R701195/50 R13 104/101N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
N
EAN:
6959956706433
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  59,8 €

Цена по парче

59,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот