Споредете до 4 продукти:

Linglong R701 185 R14 104/102N

Linglong

Linglong R701185 R14 104/102N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
N
EAN:
6959956722549
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  76 €

Цена по парче

76 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2 €

Назад кон врвот