Споредете до 4 продукти:

Linglong R701 185/70 R13 106/104N

Linglong

Linglong R701185/70 R13 106/104N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
N
EAN:
6959954725443
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  67,8 €

Цена по парче

67,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот