Споредете до 4 продукти:

Linglong R701 175/70 R13 86N

Linglong

Linglong R701175/70 R13 86N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
N
EAN:
6959956703159
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  54,7 €

Цена по парче

54,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот