Споредете до 4 продукти:

Linglong R701 145/80 R13 79N

Linglong

Linglong R701145/80 R13 79N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
N
EAN:
6959956703272
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  40,6 €

Цена по парче

40,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот