Споредете до 4 продукти:

Linglong LR700 580/70 R38 170A8

Linglong

Linglong LR700580/70 R38 170A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Linglong
Ширина:
580
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
170
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  1.597,9 €

Цена по парче

1.597,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот