Споредете до 4 продукти:

Linglong LR400 405/70 R18 141B

405/70 R18 141B
Linglong
Linglong

Linglong LR400405/70 R18 141B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Linglong
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
B
EAN:
4040658089534

Највисока цена:  667,1 €

Цена по парче

667,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот