Споредете до 4 продукти:

Linglong KLT 200 235/75 R17.5 143/141J

Linglong

Linglong KLT 200235/75 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8859291423812
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  180,4 €

Цена по парче

180,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,7 €

Назад кон врвот