Споредете до 4 продукти:

Linglong KLT 200 215/75 R17.5 135/133J

Linglong

Linglong KLT 200215/75 R17.5 135/133J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
J
EAN:
8859291422723
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  142 €

Цена по парче

142 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,51 €

Назад кон врвот