Споредете до 4 продукти:

Linglong Greenmax Winter UHP 215/45 R17 91V

Linglong

Linglong Greenmax Winter UHP215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6959956704330
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  47,8 €

Цена по парче

47,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот