Споредете до 4 продукти:

Linglong Greenmax Van 215 R14 110/108R

Linglong

Linglong Greenmax Van215 R14 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
215
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
6959956718139
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  99,7 €

Цена по парче

99,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот