Споредете до 4 продукти:

Linglong Greenmax Van 205 R14 109/107R

Linglong

Linglong Greenmax Van205 R14 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
205
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
6959956718269
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  76,4 €

Цена по парче

76,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот