Споредете до 4 продукти:

Linglong Greenmax 4x4 275/55 R17 109V

Linglong

Linglong Greenmax 4x4275/55 R17 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Linglong
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
6959956703555
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  22,88 €

Цена по парче

91,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,9 €

Назад кон врвот