Споредете до 4 продукти:

Linglong Greenmax 4x4 225/75 R16 104H

Linglong

Linglong Greenmax 4x4225/75 R16 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Linglong
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
6959956703388
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  16,6 €

Цена по парче

66,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот